Freebeats licence

Conditions

Možnost dílo upravovat

Licence s tímto symbolem opravňuje uživatele k pozměňování či doplňování díla. Umožňuje také celé licencované dílo nebo jeho část zpracovat s jiným dílem.

Portál RapBeats.cz povoluje uživatelům tyto úpravy:
Nahrávání a mix hlasové stopy s použitím hudebního podkladu ze sekce freebeats. Jakékoli jiné úpravy, jsou možné pouze se souhlasem RapBeats.cz
Conditions

Uveďte autora

Společný prvek pro všechny licence. Kdykoliv licencovaného dílo nebo jeho úpravu šíříte, je nutno uvést údaje o autorovi a dílu, a to způsobem, jaký autor stanovil.

Freebeats, které jsou ke stažení zdarma v sekci "freebeats" jsou určeny pro volné nekomerční použití a jsou označovány přehrávacím tlačítkem bílé barvy. Freebeats mohou být volně veřejně vystavovány a použity pro nahrávání hlasu pouze v případě, je-li u nich uvedena informace o jménu původního autora (producenta Rap Beats) a webu poskytovatele (www.rapbeats.cz).

Pokud šíříte upravené dílo, je třeba také uvést způsob jakým jste dílo upravili.
Conditions

Neužívejte dílo komerčně

Portál RapBeats.cz umožňuje nakládat s hudebním podkladem "zdarma ke stažení" pouze pro nekomerční účely. Tím se rozumí, že při šíření díla vám nesmí plynout žádný finanční zisk. Za nekomerční využití se považuje výměna díla za jiné (např. prostřednictvím výměnných sítí).

Nahrávky mohou být použity komerčně pouze po zaplacení rozšířené licence. V případě zájmu o tuto licenci nás prosím kontaktujte.
 
Login:
Heslo:
Přihlašovat automaticky
 
autor:
druh:
styl:
cw:
bpm:  od do
cena: od do
řadit dle:
 
Nejvíce vložených beats:
  • 1. Faiby (115 beats)
  • 2. eMeReS (6 beats)
  • 3. Sasa (6 beats)
  • 4. Sinuz (6 beats)
  • 5. KennyRough (2 beats)
Nejlepší producenti:
  • 1. Faiby (3.9/823x)