Producenti

Garantujeme 100% kvalitu nabízených hudebních produkcí u všech producentů. Každý producent je zkušeným odborníkem v tvorbě hudebních podkladů, jeho rukopis z něj dělá kreativního tvůrce atraktivních melodií. Invence, schopnost tvorby hudby a její další zpracování (mix, aranže, master) je prověřena u každého producenta.
 
D-Pozz
D-Pozz Hodnocení producenta
Bio:

Zdravím tě, jsem producent z Krnova a říkám si D-Pozz. Můžeš ode mě slyšet hlavně newschoolový věci a bounce, kterej tě rozhýbe. Momentálně pracuju na mixtapu, kterej bude co nevidět venku. Melodie vytvářím na klávesy, rád používám synťáky, sampluji vyjímečně. Mou inspirací je S. Storch, Timbaland nebo Busta Rhymes.

RnB /  RnB ( 1)

eMeReS
eMeReS Hodnocení producenta
Bio:

Jsem čistokrevnej samplista, ačkoliv hodně dokresluju VSTi, k tvorbě používám Acid a Cubase. Hodně se mi líbí S. storch, J Blaze, SwizzBeats.

Crunk /  CRU ( 1) , Funky /  FNK ( 1) , Gangsta /  GNG ( 1) , Horrorcore /  HRC ( 1) , New School /  NSC ( 1) , Street Banger /  SBA ( 1)

Faiby
Faiby Hodnocení producenta
Bio:

Narodil jsem se ve Šternberku v roce 1982. Od roku 2000, kdy jsem poprvé prorazil na hip-hopové prkna, mi nikdo neřekl jinak než Faiby Jamaica (dnes už jen Faiby). Produkoval jsem hudbu a rapoval v Rapline Crew. V roce 2002 se mi podařilo kvalifikovat trek "Je To Rap" na kompilaci Lyric Derby II (vydáno u Sony music a P.A.Trick records). V roce 2003 se kapela Rapline rozpadla a já založil label Faiby Jamaica Productions, na kterém jsem si vydal své debutové CD "Ruvido". V roce 2005 mezi moje lidi vyšlo druhé CD "Síla & Čest" a konečně i mezinárodní kompilace "Underground Units vol. 1". V Září 2005 label "Faiby Jamaica Productions" dostává zásadních změn, mění se název na Spittin´ Cobra Label, začíná se spolupracovat se světovými labely i rapovými interprety. Od roku 2006 jsem realizoval svou dlouholetou myšlenku a stal se vlastníkem RapBeats.cz - hip-hop and rap instrumentals určeného pro prodej instrumentální hudby. Od března roku 2007 se stávám také majitelem nahrávacího studia v Brně a 30.11.2008 vydávám třetí album "FAIBY - HRA NA VRCHOLU". Činnost labelu Spittin Cobra byla co do funkce vydavatele kompilací "Jednotky Undergroundu" dlouhodobě pozastavena z důvodu prací na projektu RapBeats.cz, který má mnohem větší význam pro hudební scénu.

Boom Bap /  BBA ( 1) , Bounce /  BNC ( 12) , Classical Type /  CLT ( 9) , Crunk /  CRU ( 4) , Dance Hall /  DNH ( 4) , East Coast /  ECT ( 10) , Elektronic /  ELE ( 11) , Funky /  FNK ( 2) , Gangsta /  GNG ( 9) , Horrorcore /  HRC ( 3) , Jazz /  JZZ ( 4) , New School /  NSC ( 6) , Old School /  OSC ( 2) , Reggae /  RGE ( 1) , Reggaeton /  RGT ( 2) , RnB /  RnB ( 12) , Soundtrack /  SND ( 1) , Street Banger /  SBA ( 9) , UK Garage /  UKG ( 1) , West Coast /  WCT ( 12)

Kapucino
Kapucino Hodnocení producenta
Bio:

Yappa, jsem vlastníkem Chocolate Town labelu, který sídlí v Londýně. Produkuji kapely po celém světě, ale hlavně v UK. Má tvorba je ovlivněna pravou Hip hopovou scénou rokem 93-96. Hodně používám jazz, soul a funk prvky. Mám svůj styl který dělám a držím se vlastního rukopisu. Míchám veškeré styly, hlavně jazz a latino do hip hopovych rytmů. Kvalita nikdy nespí.

Bounce /  BNC ( 1)

KennyRough
KennyRough Hodnocení producenta
Bio:

Čau, jsem mladej producent a raper z nočníku pod Ještědem - tedy z Liberce. Produkcí podkladů pro rap a zpěv se nevěnuji příliš dlouho, ale hudbě se věnuji už od raného mládí, kdy mě rodiče zapsali na základní uměleckou školu s rozšířenou výukou hudební výchovy. Tvořím převážně klasické samplované beaty s dobrým melodickým základem, které občas dokreslím pomocí VSTi. V roce 2007 jsem vydal instrumentální album "Falešná Existence". Moje beaty jsi mohl také slyšet například na debutu severomoravského Khomatora - Silezja Unja (Khomator, ADM, OEM, Kenta - To už je za mnou, Bonus track, 25mcs - Rap Club Silezja United). Spolupracuji hlavně s libereckými BPM, tedy s Pauliem a Lipem, dále s libereckou kapelou Fullcontact nebo lidmi jako RumRockers (Febe, Cafone, Zak), Coco Jambo, Ryes a další. V zahraničí cením beaty od producentů jako 9th Wonder, Timbaland, 20syl nebo například Dr. Dre.

Funky /  FNK ( 2)

Sasa
Sasa Hodnocení producenta
Bio:

Můj nick Sasa asi není třeba dlouho rozebírat. Všichni jste viděli ten klip s tou mikrovlnkou a když řikáte, že ne, tak na něj koukáte dodnes. V současný době dělám beaty už jenom pro prachy. Jsem originál, nepoužívám samply, takže máš o starost mín s právama. Jestli chceš beat co má koule a není jen směsice disharmonickýho bordelu, sem tvůj člověk.

Classical Type /  CLT ( 3) , Jazz /  JZZ ( 3)

Sinuz
Sinuz Hodnocení producenta
Bio:

První hip hop beaty jsem začal dělat v roce ´96. Vážněji jsem se produkci začal věnovat v ´99, kdy vznikla kapela 5mcz. Držím se klasického boom-bap zvuku a samplování, nebo používám VST. Syntetezéry používám jen někdy a to opatrně na detaily. Mám rád "přírodní" zvuk a instrumentálky se snažím dělat bohaté na změny, aby to nebyl jenom "loop".

Classical Type /  CLT ( 1) , Horrorcore /  HRC ( 1) , Old School /  OSC ( 3) , West Coast /  WCT ( 1)

 
Login:
Heslo:
Přihlašovat automaticky
 
autor:
druh:
styl:
cw:
bpm:  od do
cena: od do
řadit dle:
 
Nejvíce vložených beats:
  • 1. Faiby (115 beats)
  • 2. Sinuz (6 beats)
  • 3. eMeReS (6 beats)
  • 4. Sasa (6 beats)
  • 5. KennyRough (2 beats)
Nejlepší producenti:
  • 1. Faiby (3.9/823x)